28 листопада 2020 року о 18.00 відбудеться веб-семінар “Гемофілія після 50 років”. На семінарі будуть розглянуті питання медичного та соціального направлення для людей з гемофілією в шановному віці.
Раніше була версія, що люди з гемофілією не хворіють на багато хвороб, порівняно з звичайними людьми. Але з появою сучасних ліків, стало зрозуміло, що це не так. І це тільки одне питання. Друге, важливе питання до змін в організмі з за перебігу гемофілії. Наприклад проблема з пошкодженими суглобами. Та багато інших питань, котрі ми розглянемо на семінарі.
Семінар проводить комітет ВТГ “Вікової гемофілії” Всеукраїнського Товариства Гемофілії.
За реєстрацією чи питаннями звертатись за посиланнями:
телефон: 067 4046187
e-mail: safronovaalena70@gmail.com

On November 28, 2020 at 18.00 a webinar “Hemophilia after 50 years” will take place. The seminar will address medical and social issues for people with hemophilia at an advanced age. Previously, there was a version that people with hemophilia do not suffer from many diseases compared to ordinary people. But with the advent of modern medicine, it has become clear that this is not the case. And this is just one question. The second important issue is changes in the body during hemophilia. For example, a problem with damaged joints. And many other issues that we will consider at the seminar. The seminar is conducted by the Committee of UHA “Age Hemophilia” of the All-Ukrainian Society of Hemophilia.
For registration or questions, please follow the links:
067 4046187
safronovaalena70@gmail.com

Допомагає провести веб-семінар ТОВ Біофарма Плазма 

https://biopharma.ua/preparati/

Зв’язок
close slider

Ви можете залишити нам повідомлення, заповнивши наступну форму:


Спеціаліст відділення гематології


З радістью відповість на ваші запитання