Допомога проекту

На нашому порталі Ви маєте змогу ознайомитися з основними напрямками роботи Всеукраїнського товариства гемофілії. Наші завдання складні, і Ви можете прискорити їх вирішення своєю допомогою. Зробити це можна наступними шляхами.

1. Прийняти участь у роботі осередку Товариства у Вашій області.

У багатьох регіонах робота ускладнюється тим, що активних членів, які беруть участь у роботі, недостатньо, а наявність основної роботи у багатьох голів осередків обмежує час, який може бути відведений на громадську роботу. Тому участь волонтерів украй важлива. Ваша допомога може бути дуже ефективною.

2. Окреме питання – залучення ЗМІ для висвітлення проблеми гемофілії в Україні та шляхів її вирішення. Якщо Ви можете сприяти підготовці сюжетів на місцевому телебаченні, статей у друкованих виданнях, Ви можете значно прискорити вирішення проблеми гемофілії шляхом привернення уваги влади і широкої громадськості.

3. Ви можете здати кров для хворих на гемофілію, оскільки лікування часто залежить від наявності донорів. Отримати інформацію про місце, де це можна зробити у вашій області, можна у представників осередку ВТГ .

4. Ви можете надати фінансову допомогу, як роботі осередку у Вашій області так і перерахувавши кошти на рахунок організації:

р/р 26003234848 АППБ “Райффайзен банк Аваль” м.Києва МФО 380805

Отримувач: Всеукраїнське громадське об’єднання інвалідів «Всеукраїнське товариство гемофілії»

Зв’язок
close slider

Ви можете залишити нам повідомлення, заповнивши наступну форму:


Спеціаліст відділення гематології


З радістью відповість на ваші запитання