Міссія товариства

Всеукраїнське Товариство Гемофілії (ВТГ) є неприбутковою національною організацією, яка працює з 2005 р.

ВТГ створено для згуртування людей з гемофілією, хворобою Віллебранда, іншими порушеннями зсідання крові та їх родин навколо вирішення питання лікування гемофілії в Україні.

ВТГ представляє Україну у Всесвітній Федерації Гемофілії (Монреаль, Канада – офіційний експерт з питань гемостазу ВООЗ з 1969 р.) та у Європейському Консорціуму Гемофілії (Брюссель, Бельгія – провідна європейська експертна організація, що впливає на політику ЄС у галузі лікування порушень гемостазу).

ВТГ – єдина організація в Україні, котра за підтримкою міжнародних партнерів має повний доступ до інформації щодо усіх аспектів лікування гемофілії та препаратів для лікування гемофілії.

На даний час товариство має осередки у 24 областях України. В перспективі наша мета – створення сильних регіональних осередків у кожній області України для максимально ефективного координування роботи з покращення життя людей з гемофілією та наближення його до світових стандартів.

ВТГ не виготовляє, не закуповує препарати факторів та не має змоги впливати на розподіл препаратів, закуплених державою. Головна робота товариства спрямована на підняття до належного рівня в суспільстві питання проблеми лікування гемофілії в Україні. Діяльність товариства поширюється на всю територію України.

На нашому сайті розміщено детальну інформацію про діяльність товариства. Також Ви дізнаєтесь, яким чином можна прийняти участь в роботі організації і надати реальну допомогу тисячам людей в Україні.

Приєднуйтесь!

Зв’язок
close slider

Ви можете залишити нам повідомлення, заповнивши наступну форму:


Спеціаліст відділення гематології


З радістью відповість на ваші запитання