Нещодавно ми з чоловіком Джаредом натрапили на торговий базар місцевих шевців біля міської ратуші. Ми щойно переїхали в новий дім у абсолютно новому місті на початку року, і Марікіна так виявляється « столицею взуття Філіппін »!

Одна річ, яка схвилювала нас від переїзду сюди, — це можливість бути поруч із місцевими шевцями. Марикина має довгу і колоритну історію шевства. Сьогодні він відомий взуттям, яке напрочуд міцне, навіть якщо порівнювати його з іншими відомими міжнародними брендами. У мене є пара босоніжок марки Marikina, і вони прослужили шість років дощу і блиску, зношеності. Мені ніколи не доводилося їх ремонтувати, і вони все ще працюють.

Джаред любить взуття. Він називає себе простим хлопцем і не бажає багато матеріальних речей, але визнає, що блискучі нові черевики — його найбільша спокуса. Кожного разу, коли ми йдемо в торговий центр, він неодмінно заходить у відділ взуття на випадок, якщо його улюблені бренди мають нові дизайни в наявності. Він насолоджується рядами блискучої шкіри і бере кілька пар для швидкого обертання. За іронією долі, він майже нічого не купує.

Незважаючи на те, що Джаред найбільший фанат шкіряного взуття, останні п’ять років носив ту саму пару туфель. Він каже, що їм надто зручно на ногах. Він знайшов кілька добре зроблених пар взуття — деякі дуже дорогі — але так мало хто відповідає рівню комфорту його теперішнього взуття.

Комфорт є одним з основних міркувань Джареда при виборі відповідного взуття. У нього важка гемофілія B , тому у нього часті кровотечі в суглобах, які зношуються. Оскільки його права щиколотка є його цільовим суглобом , у нього розвинувся синовіт у цій області. Кожного разу, коли його синовіт спалахує, рух у його стопі стає сильно обмеженим. Він також не може ходити на великі відстані, не відчуваючи болючої набряклості. Якщо набряк не зникає, це може призвести до серйозного епізоду кровотечі, що, у свою чергу, погіршує синовіт. І так цикл повторюється.

При адекватній підтримці щиколотки ризик травмування щиколотки значно нижчий. Джаред повинен бути обережним, вибираючи взуття, яке не є занадто жорстким навколо щиколотки, але все одно підтримує суглоб, щоб він не розтягнувся.

З цієї причини чоботи є одним з його улюблених видів взуття. Їх підняті верхи діють як опорні накладки щиколотки , які забезпечують невелике обмеження та амортизацію його чутливих гомілковостопних суглобів.

Вибрати платтяче взуття може бути складніше, оскільки їх нижні вирізи часто означають меншу підтримку щиколотки. Якщо черевики не якісно виготовлені, їх боки можуть бути занадто жорсткими та гострими. Занадто велика жорсткість теж не є хорошою річчю, оскільки це змусить його щиколотки згинатися під неприродним кутом.

На щастя, Джареду вдалося знайти хорошу пару взуття на базарі. Він каже мені, що це найзручніша пара взуття, яку він коли-небудь носив — з м’якими устілками, міцною, але м’якою шкірою та вічним, але молодим дизайном.

Коли я подивився на шевця, який їх виготовляв, то дізнався, що невелика компанія існує вже кілька десятиліть, постачаючи взуття національним військовим та представникам різних служб. Я сам спробував їхнє взуття, і тепер я краще розумію, як Джаред вибирав взуття.

Тепер ми не можемо дочекатися, щоб купити нове взуття для нас обох!
https://hemophilianewstoday.com/…/good-pair-shoes…/…

Зв’язок
close slider

Ви можете залишити нам повідомлення, заповнивши наступну форму:


Спеціаліст відділення гематології


З радістью відповість на ваші запитання