Некомерційна асоціація DEUTSCHE BLUTHILFE e.V. на даний момент налічує 68 членів.
Виконавча рада складається з голови пані Ані Шварцбах-Крам та медичної консультативної ради д-ра Сьюзан Халіме. Асоціація – це спільнота невідкладної допомоги пацієнтів, які страждають на кровотечі, анемію чи тромбоз, та їх родичів, а також пацієнтів, які страждають на інфекційне захворювання, пов’язане з переливанням, як постраждалих від переливання. З 2016 року ми підтримуємо, зокрема, пацієнтів-біженців з гемофілією, які потребують усієї підтримки в усіх сферах, особливо на перших порах, доки відповідні офіси не забезпечать допомогу.

Deutsche BLUTHILFE e.V. надаватиме гуманітарну допомогу Україні в ці страшні дні. Але оскільки місцева ситуація вже заплутана, зв’язатися з місцевими центрами гемофілії практично неможливо.
Тож нам зараз потрібна ваша підтримка – чи знаєте ви про дітей чи дорослих із порушеннями згортання крові, які наразі перебувають в Україні або вже втікають?

Будь ласка, зв’яжіться з нами або поділіться нашою пропозицією безпосередньо їм: ми організовуємо транспорт і проживання для українських хворих на гемофілію, особливо дітей, щоб якомога швидше та в безпечному середовищі забезпечити їх концентратами факторів тут, у Німеччині.

Якщо у вас виникли запитання, зв’яжіться з нашим офісом електронною поштою: mail@deutschebluthilfe.com або за телефоном: +49 (0)175 6209842.
Будь ласка, підтримайте нас своїми очима та вухами по всій Європі, щоб цей проект можна було реалізувати швидко і жоден пацієнт з гемофілією чи іншими порушеннями згортання крові не залишився позаду.
Дуже дякую!

Зв’язок
close slider

Ви можете залишити нам повідомлення, заповнивши наступну форму:


Спеціаліст відділення гематології


З радістью відповість на ваші запитання