Ново Нордиск оголосила, що клінічні випробування їх експериментальної підшкірної терапії концизумабом поновляться після приблизно п’ятимісячної паузи, початої ​​у березні 2020 року у відповідь на нефатальні тромботические події у трьох включених в дослідження пацієнтів. Концизумаб розроблений з використанням синтетично отриманого (рекомбінантного) антитіла, отриманого з клона однієї клітини, розробленого так, щоб бути однаково ефективним у людей з гемофілією A і B, незалежно від статусу інгібітору.

Випробування є частиною тривалої програми фази 3 (розділ 6, 7 і 8), призначеною для вивчення профілактичного лікування концизумабом у пацієнтів з гемофілією A і B незалежно від статусу інгібітору. Згідно з новим прес-релізом, випробування будуть відновлені, “як тільки дозволять місцеві процедури”, з новими заходами безпеки і інструкціями. Ці заходи безпеки були грунтовані на аналізі усіх доступних даних і погоджені з Управлінням по санітарному нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США.

«Я рад, что мы можем безопасно перезапустить испытания Explorer. Это подчеркивает долгосрочную приверженность Novo Nordisk сообществу гемофилии и нашу приверженность разработке новых вариантов подкожной профилактики для всех пациентов с гемофилией », – сказал Мадс Крогсгаард Томсен, исполнительный вице-президент и главный научный директор Novo Nordisk.

Источник: пресс-релиз Ново Нордиск от 13 августа 2020

Зв’язок
close slider

Ви можете залишити нам повідомлення, заповнивши наступну форму:


Спеціаліст відділення гематології


З радістью відповість на ваші запитання