Всім, хто виїжджає з України – будь ласка, переконайтеся, що у вас є всі ваші медичні документи , особливо якщо вам потрібен особливий догляд та/або ліки. ЦЕ ДУЖЕ ВАЖЛИВО!

Ми закликаємо вас заповнити форму для людей з порушеннями згортання крові, які виїжджають з України . Ця інформація не буде оприлюднена, але вона є важливою для нас, щоб гарантувати, що про вас піклуються в країні вашого призначення і ви отримаєте всю необхідну підтримку! Будь ласка, перейдіть до форми тут .

Ми будемо регулярно ділитися інформацією, отриманою через форму, з нашими національними організаціями-членами у відповідних країнах, але якщо ви звернетеся до них окремо, будь ласка, врахуйте наступне:

Контрольний список: Що слід враховувати перед приїздом до Німеччини

 • Якщо у вас немає житла (друзів, родичів) у Німеччині, то краще зв’язатися з нами перед втечею.
  • Повідомте, скільки людей йде з вами.
  • Повідомте нам, чи їдете ви на своїй машині та чи мобільні ви в межах Німеччини.
  • Повідомте нам, якщо у вас є обмеження на пересування.
  • Повідомте нам, якщо у вас є щеплення Covid-19.
  • Дайте нам знати, якщо у вас все ще є фактор у наявності.
  • Дайте нам знати, якщо ви можете зробити ін’єкцію самостійно..
 • Якщо можливо, плануйте не приїжджати увечері чи у вихідні.
 • Візьміть із собою всі медичні документи, які у вас є.
 • Пам’ятайте, що українська готівка не підлягає обміну в Німеччині.
 • Корисно встановити WhatsApp. Viber не поширений у Німеччині.
 • Корисно знати: у багатьох країнах ЄС поїзди та інший громадський транспорт, а також багато інших послуг для громадян України БЕЗКОШТОВНІ

Після прибуття в країну призначення
Більшість європейських країн створили централізовану систему прийому та догляду за біженцями. Ми наполегливо рекомендуємо, щоб перший контакт, який ви встановили , був із цими офіційними системами, щоб уся доступна підтримка, така як проживання та харчування, а також необхідна документація та юридична консультація, була доступною для вас!

Тут ми зібрали офіційні веб-сайти, які надають важливу інформацію для біженців із низки країн. Цей список буде часто оновлюватися.

Важливо повідомити посадових осіб, які приймають, про те, що у вас/вашої дитини є порушення згортання крові, щоб вони могли вжити необхідних заходів, щоб підтримати вас, наприклад, звернувшись до місцевого/національного лікувального центру та національної організації пацієнтів у відповідній країні, а також а також надати вам відповідну інформацію про медичну допомогу біженцям. Ось розмовник на кількох мовах, який може бути корисним для цієї мети:

українсько-англійська
українсько-німецька
українсько-французький
українсько-голландський
українсько-латвійський
Веб -сайт www.hclocator.org містить оновлений список усіх європейських центрів гемофлії та може допомогти вам знайти найближчий до вас центр лікування.

Зробивши це, ви можете зв’язатися з національною організацією-членом EHC (NMO) у країні, де ви перебуваєте, і вони запропонують вам додаткову підтримку, пов’язану з вашим розладом кровотечі та іншими речами.
Джерело: https://www.ehc.eu/crisis-in-ukraine/

Зв’язок
close slider

Ви можете залишити нам повідомлення, заповнивши наступну форму:


Спеціаліст відділення гематології


З радістью відповість на ваші запитання