Вислухавши інформацію від провідних фахівців у галузі гематології про передові методи та перспективи розвитку лікування гемофілії, заслухавши фінансовий звіт, звіти про діяльність комететів EHC, Генеральна асамблея EHC, обрала нового президента. Ним став представник Португальської національної пацієтської організації Miguel Grato .
Генеральна Асомблея також затвердила місце проведення конференції EHC у 2025 році. Ним стала столиця Австрії-Місто Відень.
Представники Всеукраїнського Товариства Гемофілії (ВТГ) взяли активну участь у роботі сесія конференції EHC, провели зустрічі з керівництвом EHC, національними організаціями інших країн, представниками фармоцевтичних компаній. Намічено перспективи подальшої взаємовигідної співпраці.
У ході проведення конференції представників ВТГ зустрічалися з керівництвом Всесвітньої Федерації Гемофілії (ВФГ), Президентом ВФГ паном Cesar Alejandro Garrido D .
Подякувавши керівництву ВФГ за надану Українським пацієнтам у 2023 році гуманітарну допомогу (Фактор VIII та реактиви для проведення діагностики).
Представники ВТГ висловили занепокоєння про недостатнє забезпечення, пацієнтів України, які потребують лікування Фактора IX, згортанняі крові, та звернулися за допомогою ВФГ.
Плідна робота конференції EHC пройшла у конструктивній, дружній атмосфері. У 2024 році конференція EHC пройде у жовтні в столиці Болгарії – Софія.

Зв’язок
close slider

Ви можете залишити нам повідомлення, заповнивши наступну форму:


Спеціаліст відділення гематології


З радістью відповість на ваші запитання