Представники Всеукраїнського Товариства Гемофілії взяли активну участь в обговоренні проблем лікування пацієнтів із гемофілією та інших рідкісних захворювань згортання крові.
Члени делегації ВТГ провели зустріч із новопризначеним Генеральним директором EHC -Луїсом Тейшером, обговоривши нагальні проблеми лікування пацієнтів із гемофілією в Україні, з урахуванням війни Українського народу з російськими окупантами. Розглянуто перспективи подальшої співпраці ВТГ та EHC.
![](https://hemophilia.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/347013436_655256426640467_5119879413074410993_n-1024x769.jpg)
![](https://hemophilia.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/347137855_655256499973793_4733935196355256615_n-769x1024.jpg)
![](https://hemophilia.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/348331568_655256849973758_4210100179117295215_n.jpg)
![](https://hemophilia.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/348470793_655256823307094_724887772458642436_n.jpg)
![](https://hemophilia.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/348499212_655256523307124_6851928808482678371_n-576x1024.jpg)
![](https://hemophilia.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/349171763_655256459973797_4964177269150026811_n-769x1024.jpg)