В же стало доброю традицією кожного року в День гемофілії висаджувати дерево з червоним листям на території КНП КМКЛ №9. Саме в дев’ятій лікарні м. Києва знаходиться профільний центр гемофілії. Київський департамент охорони здоров’я приділяє всебічну увагу до проблеми гемофілії, а як наслідок – забезпечення та лікування гемофілії в м. Києві на високому рівні і може порівнюватися з лікуванням гемофілії в Німеччині, Франції, Англії. Загалом в Україні непогане забезпечення профілактичним лікуванням людей з гемофілією. Навіть в сьогоднішні нелегкі дні. Всеукраїнське Товариство Гемофілії висловлює подяку адміністрації КМДА, Департаменту охорони здоров’я КМДА, адміністрації КНП КМКЛ №9 за відношення та вирішення проблеми гемофілії в м. Києві.
![](https://hemophilia.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/436240534_924626972786224_4134498692563726875_n-1-768x1024.jpg)
![](https://hemophilia.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/436458115_924626982786223_7019052596058643656_n-1-768x1024.jpg)
![](https://hemophilia.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/435983586_924626959452892_4349019945416840260_n-2-1024x768.jpg)
На фото: директор КМКЛ №9 Сергій Нечипорчук і Голова правління ВТГ Олександр Шміло.