Це божевільна подорож, повна екстремальних злетів і падінь, каже оглядач.

Я не фанат американських гірок. Падаючи прямо вниз у машині на дерев’яну колію, я відчуваю, що моє серце покинуло моє тіло. Чому хтось хоче відчувати себе таким чином?

Однак у мене є один виняток: Rock ‘n’ Roller Coaster із Аеросмітом у головній ролі в Disney World. Швидкості, поворотів штопора, музики та неонових реклам, що зображують надшвидку їзду по шосе, достатньо, щоб пришвидшити пульс людини.

Чомусь перевернутися догори дном на поворотах штопора для мене не проблема, тож я добровільно сідав на поїздку. Відчуття п’янить, тому втрата контролю на деякий час виглядає розумним компромісом.

Якщо виховання дітей схоже на катання на американських гірках, то підготовка до появи дитини в родині схожа на чергу. Це довга, виснажлива лінія, наповнена тонкими поворотами, але передчуття того, що буде, робить її вартою чекати.

Підставка злітає, коли з’являється дитина, але раптово змінює шлях, якщо у нього діагностовано рідкісне захворювання . Це був мій досвід із моїми синами, обидва хворі на гемофілію . Розлад призводить до ще більших злетів і падінь , і падіння значні . Поїздка ніколи не зупиняється.

Я пам’ятаю, як затамував подих, коли мої сини почали ходити на своїх нетвердих, пухких ніжках. Падіння було неминучим, а зловити їх вдавалося лише іноді. Але згодом вони стали стійкішими й помчали до наступної пригоди.

Коли мої діти росли, кожен етап розвитку приносив нові виклики. Наприклад, нові зуби означали кровоточивість ясен, а біг означав сильніше падіння. Кровотеча в суглоби спричиняла пошкодження та біль, що означало пропущені навчальні дні. Пропуск школи означав менше спілкування з однолітками.

На щастя, бувають моменти, коли їзда сповільнюється, і люди можуть перевести подих. Це час, коли у дітей з гемофілією менше кровотеч і менше пропусків шкільних днів. Якщо нам пощастить, повільна їзда продовжить довгий сезон.

Як і виховання дітей , розлад згортання крові — це подорож, сповнена злетів і падінь . Хронічний стан здоров’я примножує радощі та прикрощі в житті, і батьки повинні допомогти своїм дітям розширити можливості, коли вони справляються зі своїм станом.

Коли мої діти були маленькими, я уважно дивився на них, сидячи позаду них на атракціоні. Я все ще міг схопити їх за руку, тримати за плечі для підбадьорення (і стежити, щоб вони не вилетіли зі свого місця), і завжди дивитися на них. Але все змінилося.

Моєму молодшому синові Келебу 16 років, і він починає думати про своє майбутнє після закінчення середньої школи. Я розумію, що більше не сиджу в машині поруч із ним і навіть не позаду нього. Замість цього я сиджу на платформі за пультом управління, відправляючи людей насолоджуватися гострими відчуттями.

Я радий бути на платформі. Мій син насолоджується поїздкою з кожним поворотом. Це жахливий, але хвилюючий досвід. Він кричить на все горло, мчачи зі швидкістю сто миль на годину. З кожним проходом повз платформу він бачить мене впевненим у собі, спостерігаю за ним і підбадьорюю його. Він чекає побачити мене, коли проходить повз, відчуваючи комфорт і спокій, які я приношу йому серед божевілля розладу кровотечі.

Це чудове місце.

Джерело: https://hemophilianewstoday.com/…/roller-coaster…/…

Зв’язок
close slider

Ви можете залишити нам повідомлення, заповнивши наступну форму:


Спеціаліст відділення гематології


З радістью відповість на ваші запитання