Ось уже кілька днів без нашого бюлетеня, бо ми працювали над тим, щоб якось централізувати спроби запропонувати підтримку членам нашої спільноти в Україні та сусідніх країнах. Сьогодні ми також додаємо деяку зовнішню інформацію, яка не пов’язана з порушенням згортання крові, але може бути корисною для тих, хто їде з України та тих, хто приймає в інших країнах.

ВАЖЛИВА ПАМ’ЯТКА всім, хто залишає Україну – будь ласка, переконайтеся, що у вас є всі ваші медичні документи, особливо якщо вам потрібний особливий догляд та/або ліки. ЦЕ ДУЖЕ ВАЖЛИВО! На веб-сайті www.hclocator.org перераховані всі європейські центри гемофілії.

EHC запустив кілька інструментів, які можуть допомогти у зусиллях підтримки спільноти в цей кризовий час. Одним із них є форма для тих, хто координує в Україні чи безпосередньо виїжджає людей/сім’ї. У формі можна описати конкретну ситуацію/потреби сім’ї, особливо щодо порушення згортання крові. Таким чином, у нас буде вся інформація в одному місці і ми зможемо якнайкраще підібрати можливу підтримку. Будь ласка, відкрийте форму тут.

КОРИСНІ ЗОВНІШНІ ПОСИЛАННЯ

Живий моніторинг ситуації на різних прикордонних пунктах.

Інформаційний пакет для українських біженців (EN/UA)

Корисна інформація про ситуацію в Україні та умови для біженців в інших країнах (RU), підготовлена білоруською молодіжною групою.

Ми також рекомендуємо вам зв’язатися з місцевими організаціями з надання допомоги, які координують роботу з біженцями — вони можуть мати більш важливу інформацію, не пов’язану з порушенням згортання крові.

Корисно знати: у багатьох країнах ЄС поїзди та інший громадський транспорт БЕЗКОШТОВНІ для громадян України. Також деякі готелі пропонують безкоштовне проживання та харчування.

ІНФОРМАЦІЙНА ФОРМА НАШОЇ СПІЛЬНОЦТВА

Нижче ви знайдете оновлені контакти центрів гемофілії в Загребі.

Про людей з України дбає Червоний Хрест у Хорватії, вони організовують те, що їм потрібне. Хтось розміщується у готелях, хтось у приватному секторі. Якщо до Хорватії приїде людина з порушенням згортання крові, про неї подбає Червоний Хрест, а для лікування гемофілії необхідно звернутися до одного з цих центрів.

Центр лікування гемофілії для дорослих:

Університетський лікарняний центр Загреба
Кишпатієва 12
10000 Загреб, Хорватія
Керівник центру: проф. Ана Бобан
Телефон: +385 1 2376 340
Моб: +385 98 166 7808
Пошта: hemofilija@kbc-zagreb.hr або bobanana@gmail.com
Веб-сайт: www.kbc-zagreb.hr

Контакты НЧО:
Хорватське товариство гемофілії
Кишпатієва 12
10000 Загреб, Хорватія
Президент: Марко Маринич
Моб: +385 98 751 848
Пошта: info@dhh.hr або marinicm@yahoo.com
Веб-сайт: www.dhh.hr

Чорногорія: Чорногорська асоціація гемофілії готова запропонувати свою підтримку тим, хто приїжджає до їхньої країни з України.

Ось контактні в Чорногорії – Слободан Лончаревич (unagenetica@gmail.com) та номер мобільного телефону +382 69 652722
Сили всім!

Зв’язок
close slider

Ви можете залишити нам повідомлення, заповнивши наступну форму:


Спеціаліст відділення гематології


З радістью відповість на ваші запитання