Чехія: наша НЧО у Чехії готові співпрацювати та допомагати.

Вони розмовляли з Іноземною поліцією та Міністерством внутрішніх справ у Чехії. Вони мають достатню інформацію, як допомогти хворим на гемофілію з України.

З чеською НЧО можна зв’язатися за телефоном: +420 736539332
та електронною поштою bohun.martin@gmail.com (Мартін Богун).

У них є людина, яка розмовляє українською. Якщо щось знадобиться, НГО готові допомогти.

Португалія: AПХ надзвичайно стурбована жахливими подіями в Україні та можливістю того, що її спільнота людей із порушеннями згортання крові постраждає безпосередньо від відсутності лікування та лікарняної підтримки. Передбачається масовий результат цих людей зі своєї країни до європейських країн, тому АПХ, на знак солідарності з українською спільнотою людей з гемофілією та іншими порушеннями зсідання крові, надасть усю можливу підтримку, якщо люди цієї спільноти шукатимуть притулку в нашій країні.

Ви можете зв’язатися з AПХ на адресу hemofilia.info@gmail.com або за +351 967 209 034.

Ми бажаємо припинення насильства та відновлення миру. Наші думки та солідарність з українською спільнотою та їхніми сім’ями.

Латвія: Особи з України, які прибувають до Латвії, повинні обов’язково звернутися до Державної прикордонної охорони за цілодобовим телефоном +371 67913569 або +371 67913568. Це необхідно для отримання підтримки підтримки від державних та муніципальних установ, а також житла.

Зв’язок
close slider

Ви можете залишити нам повідомлення, заповнивши наступну форму:


Спеціаліст відділення гематології


З радістью відповість на ваші запитання