Шукайте хорошу репутацію, а не наполегливу продаж ліків, витратних матеріалів

Чудовий ситком кінця 1970-х і початку 80-х показав героя Герба Тарлека, якого зіграв Френк Боннер. Шанувальники « WKRP у Цинциннаті » пам’ятають, як Тарлек, менеджер з продажу, робив усе необхідне, щоб забезпечити рекламу своєї радіостанції, наприклад, вимагав реклами від епатажних компаній, таких як Shady Hills Rest Home або Gone with the Wind Estates. Його картаті костюми, білі пояси та білі черевики створювали колоритного персонажа із сумнівною практикою продажу.

Це певним чином пов’язано зі спільнотою хворих на розлади згортання крові. Ми тісно пов’язані з галуззю охорони здоров’я, до якої входять лікарі, медсестри та фармацевти, а також спеціалізовані аптеки та компанії, що займаються домашніми інфузіями, які забезпечують пацієнтів витратними матеріалами, ліками та підтримкою пацієнтів.

Пацієнти мають право заручитися компанією, яка надає послуги, але часто це залежить від договорів страхування. У зв’язку з цим координатори з догляду за пацієнтами та адвокати зазвичай призначаються людям із порушеннями згортання крові, щоб гарантувати, що вони отримають комплексну допомогу. Ці адвокати були дуже важливі для моїх синів, які хворіють на гемофілію.

Нещодавно діагностовані пацієнти та їхні родини мають величезну кількість інформації для перетравлення. Розуміння основ їхнього розладу є перш за все. Але є також бізнес-аспект, який передбачає співпрацю з компаніями, які постачають фактор, ліки та матеріали. Щоб зрозуміти, як це все працює, потрібен час.

У перші дні після того, як моєму старшому синові, Джуліану, поставили діагноз, я пам’ятаю, як мене запитали, до якої компанії я хотів би отримати його фактор і матеріали. Я байдуже подивився на медсестру клініки й вказав на першого медпрацівника зі списку. Я не усвідомлював, наскільки вирішальним буде мій вибір. Мені ще належить дізнатися, які запитання мені потрібно поставити.

Хоча це правда, що спеціалізовані аптеки та інфузійні компанії є бізнесом, ті, які ставлять пацієнтів вище за прибуток, утримують своїх клієнтів. Ці компанії обов’язково наймуть захисників пацієнтів або координаторів догляду, які розуміють тяжке становище тих, хто живе з розладами згортання крові . Ці люди часто розвивають стосунки з пацієнтом та його родиною, щоб запропонувати всебічну допомогу.

Етичні компанії також можуть наймати експертів, які можуть допомогти пацієнтам вивчити страхові виплати. Це надзвичайно корисно, особливо для тих, кому нещодавно поставлений діагноз.

Як пацієнти дізнаються про ці компанії? Багато хто зустрінеться з представниками на національних і місцевих виставках або сімейних заходах. Компанії встановлюють стенди, де представники надають навчальні матеріали та іншу інформацію, часто в надії, що пацієнт перейде до їхніх послуг.

Більшість із цих компаній демонструють етичні практики, що дозволяє пацієнтам самостійно приймати рішення щодо підписки. Представники хочуть найкращого для пацієнта.

На жаль, як і в більшості галузей промисловості, деякі представники можуть використовувати сумнівну тактику, щоб заохотити пацієнтів підписатися на їхні послуги. Це трави Тарлекс.

Якщо компанія стоїть на своїх заслугах і забезпечує відмінне обслуговування клієнтів, це помічають у спільноті. Інформація пошириться серед пацієнтів і сімей, а хороша репутація компанії призведе до того, що пацієнти підпишуть її послуги. Часто найкращий спосіб дізнатися, які компанії надають етичні та високоякісні послуги, — це зв’язатися з членами спільноти Всеукраїнського Товариства Гемофілії, щоб навчитися на їхньому особистому досвіді.

Якщо у вас є незручна зустріч з Herb Tarlek, ставте запитання. Зверніться до членів спільноти Всеукраїнського Товариства Гемофілії. Збирайте інформацію з авторитетних джерел і надійних друзів. Пацієнти повинні мати можливість приймати обґрунтовані рішення.

Джерело: https://hemophilianewstoday.com/…/look-good…/…

Зв’язок
close slider

Ви можете залишити нам повідомлення, заповнивши наступну форму:


Спеціаліст відділення гематології


З радістью відповість на ваші запитання