Миколаївські обласна клінічна лікарня та обласна дитяча клінічна лікарня, як і вся Миколаївська область, з початку загарбницької війни надають медичну допомогу не лише жителям області, а й біженцям з тимчасово окупованої території Херсонської області. Така ситуація наклала відбиток і на лікуванні пацієнтів з порушеннями згортання крові.

Саме запланований візит та обговорення проблем в області з лікування людей з гемофілією та іншими порушеннями гемостазу в Миколаївській області стало однією з тем обговорення при зустрічі члена правління ВТГ, Голови Одеської обласної організації ВТГ Андрія Коришева та Голови ВТГ Олександра Шміло з завідуючим відділення гематології обласної Миколаївської лікарні Нікуліним Станіславом Володимировичам та завідуючим відділення онкогематології Миколаївської дитячої обласної лікарні Медведевим Віктором Вікторовичем і гематологом Шкурко Світланою Анатолівною. Тема до розмови – стан лікування розладів згортання крові та чим може допомогти Всеукраїнське Товариство Гемофілії. Розмови відбулись дуже відверто, конструктивно що дало впевненість за відповідність лікування людей з гемофілією в Миколаєві. Все на кваліфікованому рівні з достатнім забезпеченням препаратів для лікування розладів згортання крові.

Всеукраїнське Товариство Гемофілії виказує подяку спеціалістам-гематологам з лікування гемофілії Миколаївської області Нікуліним С.В., Медведевим В.В., Шкурко С.А. за плідну зустріч, не байдужість до пацієнтів з гемофілією.


Зв’язок
close slider

Ви можете залишити нам повідомлення, заповнивши наступну форму:


Спеціаліст відділення гематології


З радістью відповість на ваші запитання