Школа ось-ось розпочнеться — принаймні такий план на цей тиждень. З таким хаосом у нашому світі плани щодо повернення учнів до школи постійно змінюються.

Мій 14-річний син Кейлеб цієї осені піде до середньої школи. Його школа планує відвідувати три групи учнів два дні поспіль за розкладом. Їхній очний день закінчується об 11:30 ранку. Це звучить як найкращий можливий спосіб розпочати навчання в нинішніх обставинах.

Келеб має план 504, який йому добре служить. План 504 – це набір пристосувань , який допомагає студентам із медичними потребами. План розроблений для кожної людини, щоб надати допомогу, необхідну для успішного навчання в класі, незважаючи на стан здоров’я.

Келеб скористався планом 504, коли більше року був прикутий до інвалідного візка . Це дозволяло йому сидіти в певній частині класу, де було більше місця, і він мав додатковий час для переходу між класами.

Прогули були проблемою, оскільки Кейлеб проводив багато часу в лікарні. Наявність плану 504 захистила його, оскільки він мав більше пропусків, ніж дозволено для студентів без медичних обмежень. Коли Кейлеб готується розпочати навчання в середній школі в цей складний час, я думаю про те, як план 504 принесе йому користь.

Хоча Кейлеб фізично відвідуватиме школу лише півдня, надзвичайно важливо зберегти його план 504. Якщо він потрапить у нещасний випадок і зазнає тривалої кровотечі в суглобі, він може пропустити кілька днів у школі. План 504 із відповідними пристосуваннями для тривалого часу, щоб здати роботу з гриму, дає йому можливість підтримувати свої оцінки, поки він бореться з наслідками свого розладу згортання крові. Правда полягає в тому, що будь-якої миті Келебу знову може знадобитися інвалідний візок.

Я роблю все можливе, щоб обидва мої сини не жили в страху перед гемофілією. Я не надто опікуюча чи боязлива, але мій обов’язок як мами — заздалегідь продумати всі можливості та бути готовою. Я сподіваюся, що Келебу не потрібно покладатися на свій план 504, щоб не відставати від класу, але якщо гемофілія візьме контроль над його життям, він буде готовий до будь-якої можливості.

Щоб дізнатися більше про запит на план 504, зверніться до свого шкільного консультанта. Ваш місцевий центр лікування гемофілії також є чудовим ресурсом для вирішення питань повернення до школи.

https://hemophilianewstoday.com/…/back-school-504-plan…

Зв’язок
close slider

Ви можете залишити нам повідомлення, заповнивши наступну форму:


Спеціаліст відділення гематології


З радістью відповість на ваші запитання