На території обласної лікарні біля відділення гематології посадили два червонолистних дуба. У заході приймали участь член Правління, голова обласного підрозділу ВТГ Булах Ю.Г., генеральний директор обласної лікарні Андрєєва Л.М., завідуюча відділенням гематології Іманова О.О., старша медична сестра Русакова О.В.
![](https://hemophilia.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/437965264_830263945806380_3370188424881152546_n-1-768x1024.jpg)
![](https://hemophilia.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/438223594_830263899139718_5864137552341668052_n-1-768x1024.jpg)
![](https://hemophilia.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/438223571_830263839139724_564705880367303629_n-1-768x1024.jpg)
Всеукраїнське Товариство Гемофілії висловлює щиру подяку за підтримку та участь у проведенні заходу.