З 15 по 20 квітня в місті Мадрид ( Іспанія) відбувся глобальний тренінг для членів організацій – Всесвітньої Федерації Гемофілії. У заході взяли участь лідери пацієнтських організацій зі 102 країн світу, це була продуктивна зустріч з представниками зі всьго світу для обміну досвідом.
Представники Всеукраїнського Товариства Гемофілії прийняли активну участь у тренінгах, а з 21 по 24 квітня у генеральній асамблеї Всесвітньої Федерації Гемофілії.
На конгрессі були прослухані виступи вчених на важливі теми: генна терапія, сучасний підхід в лікуванні гемофілії А і В, новітній підхід до пацієнтів з хворобою Віллебранда, та багато інших тем.
Відбулися вибори нового президента ВФГ, Сезар Гаррідо був обраний на другий чотирирічний термін.
ВТГ провели зустріч з Керівництвом ВФГ на якій були обговорені питання хворих на гемофілію в Україні під час війни, про співпрацю організації з фармацевтичними компаніями, гуманітарну допомогу препаратами зсідання крові та реактивами для лабораторій та інші. Зустріч пройшла дуже продуктивно, Всесвітня федерація і надалі буде підтримувати та допомогати пацієнтам України.

Зв’язок
close slider

Ви можете залишити нам повідомлення, заповнивши наступну форму:


Спеціаліст відділення гематології


З радістью відповість на ваші запитання