Скажіть будь ласка, на яких умовах можна зробити операцію по ендопротезуванню колінних суглобів?

Умови проведення ендопротезування: 1) Ви спочатку поступаєте на госпіталізацію для обстеження. З собою на руках має бути напрямок від будь-якого лікаря-спеціаліста, паспорт, копії медичних документів та аналізів підтверджують діагноз (якщо такі у Вас є), 2 фото розміром 3 х 4, флюорографія (довідка про проходження флюорографії), аналіз крові на гепатит В, С, ВІЛ-інфекцію. Завдання обстеження: — … Продолжить читать "Скажіть будь ласка, на яких умовах можна зробити операцію по ендопротезуванню колінних суглобів?"

Доброго дня, в мене є підозра що мій син гемофілік. У нього появились два синці чорного кольору та тверді по всьому діаметру . Які синці у гемофіліків?

Доброго дня! Синці на тілі можуть утворюватися при багатьох захворюваннях, у тому числі і при гемофілії. Однак, за наявністю одних тільки синців точний діагноз встановити неможливо. Для того щоб виключити наявність гемофілії потрібно провести відповідні лабораторні дослідження крові, що можуть зробити фахівці в Київському або Львівському інституті гематології.

Добрий день, підкажіть, чи є на Україні школа гемофілії, де навчали б батьків робити в / в ін’єкції?

Доброго дня! В Україні поки проводяться тільки одиничні школи гемофілії. Їх організацією займаються регіональні представники Всеукраїнського товариства хворих на гемофілію. Системного навчання немає. Зв’язуйтеся з регіональним представником, виходьте на голову Всеукраїнського товариства (Шміло Олександр Петрович) і така школа може відбутися у вашому регіоні (місті). Це оптимальний варіант вирішення даної проблеми. Навчатися самостійно вводити препарати вдома … Продолжить читать "Добрий день, підкажіть, чи є на Україні школа гемофілії, де навчали б батьків робити в / в ін’єкції?"

Скажіть, які знеболювальні можна застосовувати при гемофілії?

Якщо виникає сильний біль пов’язана з крововиливом, то в першу чергу необхідно вводити препарати концентрату фактора VIII (при гемофілії А) з розрахунку 30-40 одиниць на 1 кг маси тіла. Частота введень повинна становити 2 рази на добу. Тривалість — до повного розсмоктування гематоми або гемартроза. З доступних знеболюючих препаратів найбільш виражений ефект буде у таких … Продолжить читать "Скажіть, які знеболювальні можна застосовувати при гемофілії?"

У мене гемартрози обох колін. Згинаються до половини. Чи можна їх відновити?

Ступінь гемофіліческіх артропатії колінних суглобів (відповідно ступінь їх руйнування) можна встановити методом рентгенологічного дослідження та МРТ. Так само, необхідно визначити рівень активності фактора VIII (IX) у вашій крові, наявності або відсутність імунного інгібітора. Необхідним є й клінічне дослідження функції суглобів. У такому випадку можливо вибрати найбільш відповідний метод лікування. Найбільш доцільно пройти зазначене обстеження в … Продолжить читать "У мене гемартрози обох колін. Згинаються до половини. Чи можна їх відновити?"

У моєї матері є зведений брат (різні батьки), який хворий на гемофілію. Чи є я носієм даного гена?

Є можливість, що Ви можете бути носієм гемофілії так як носієм була Ваша бабуся, яка з вірогідністю близько 1:4 могла передати ген Вашої матері. Якщо це сталося, то ймовірність того, що Ви носій також 1:4.

У мене гемофілія А, важкої форми. Останнім часом дуже часто болить голеностоп. Чим це можна підлікувати?

Добрий день! Біль у гомілкостопі у Вашому випадку, швидше за все, результат значного запалення і деструктивних змін в суглобі. Для більш точної діагностики бажано обстежитися у В ГУ ІГТ АМН України. Там накопичений великий досвід лікування ортопедичних проблем. Звичайно ж, гомілковостопні суглоби оперують, але доцільність такої операції у Вас викликає сумнів навіть з урахуванням тяжкості … Продолжить читать "У мене гемофілія А, важкої форми. Останнім часом дуже часто болить голеностоп. Чим це можна підлікувати?"

У мене син 2 роки хворий на гемофілію. Де і як можна перевірити на носійство доньку, їй 5 років?

Є 2 способи перевірити: Визначити активність (рівень) фактора VIII у передбачуваного носія. Якщо активність фактора буде знижена наполовину, можна припускати носійство. Але, якщо фактор буде в нормі, це не доводить на 100% відсутність носійства. Більш надійний метод — генетичний. Цим способом можна визначити наявність мутації гена, який відповідає за фактор VIII. Такі генетичні дослідження проводять … Продолжить читать "У мене син 2 роки хворий на гемофілію. Де і як можна перевірити на носійство доньку, їй 5 років?"