Важлива пам’ятка для тих, хто залишає Україну – будь ласка, переконайтеся, що у вас є всі ваші медичні документи, особливо якщо вам потрібний особливий догляд та ліки. ЦЕ ДУЖЕ ВАЖЛИВО!

Інформація про Угорщину для приїжджих з України:
Влада Угорщини відноситься до громадян України так само як і до інших громадян, які законно проживають в Україні. Громадяни України, які прибувають з України, та особи, які не мають українського громадянства, але проживають в Україні на законних підставах, можуть подати заяву на отримання статусу біженця в Угорщині та визнаються угорською владою, яка має право на тимчасовий захист. Вони можуть подати заяву на отримання статусу біженця на кордоні.
Хоча громадяни України можуть легально проживати в Угорщині за паспортом, важливо, щоб вони мали офіційний статус біженця, оскільки це єдиний спосіб отримати відповідну медичну допомогу та ліки.
Будь-який лікувальний центр може лікувати хворого на гемофілію зі статусом біженця.

Контактні дані центрів лікування гемофілії в Угорщині можна знайти на веб-сайті нашого товариства: https://www.mhe.hu/kezelohelyek/
Молдова: НЧО готова підтримати всіх, хто прибуває в країну з порушенням згортання крові. Вони перебувають у режимі очікування та чекають, коли люди з ними зв’яжуться!
Контакт у Молдові: Віктор Мустеата – musteata87@yandex.ru

Зв’язок
close slider

Ви можете залишити нам повідомлення, заповнивши наступну форму:


Спеціаліст відділення гематології


З радістью відповість на ваші запитання