Раян Уайт був звичайною дитиною з Індіани, але його незвичайна хоробрість справила величезні позитивні зміни у світі. Минуло понад 20 років після його смерті, але його спадщина розуміння та величезної мужності все ще живе.

Після того, як у 1980-х роках він заразився ВІЛ/СНІДом під час лікування гемофілії, шкільна влада відмовила Раяну повернутися до школи, побоюючись, що він передасть хворобу іншим школярам. Це виключення зі школи, а також інші знущання та погане поводження, з якими він зіткнувся, надихнули Райана провести решту свого життя, мирно борючись із дискримінацією та допомагаючи навчати людей про хворобу, про яку вони на той час знали дуже мало.

Одна з головних цілей Раяна полягала в тому, щоб жити нормально і допомагати людям з ВІЛ/СНІДом також жити нормальним життям. Це було важко в час великого страху та неправильної освіти щодо хвороби, але Райан виявився правим.

Ось 10 фактів про життя Раяна як звичайної дитини:

– Раян Уайт народився в Кокомо, штат Індіана, у 1971 році.

– Він любив кататися на велосипеді, читати комікси та дивитися фільми.

– Райан колекціонував фігурки GI Joe.

– Він був відмінником своєї середньої школи.

– У Райана був пес на ім’я Воллі.

– Райан любив кататися на скейтборді.

– Коли йому виповнилося 16 років, він отримав роботу на неповний робочий день у магазині скейтбордів Maui Surf and Sport в Індіанаполісі.

– Раян отримав водійські права після свого 16-го дня народження.

– У підлітковому віці він любив слухати поп-музику, особливо Майкла Джексона.

– Райан відвідував школу танців.

Звучить як будь-яка інша дитина, правда?

Історія Раяна показує, що навіть звичайні діти можуть допомогти боротися з дискримінацією та упередженнями та зробити світ кращим, і що навіть ті, хто має хворобу чи страждання, яких ми можемо не зрозуміти, дійсно просто хочуть жити своїм життям і розважатися, як інші діти.

Щоб дізнатися більше про Райана та його позитивний вплив на світ, не забудьте відвідати галерею The Power of Children ® у Дитячому музеї Індіанаполіса.

Джерело: https://www.childrensmuseum.org/blog/just-a-normal-kid-10-facts-about-ryan-white?utm_source=facebook&utm_medium=&utm_content=&sf105201303=1&fbclid=IwAR1mxpCvKXxUAaLkiOnUPmIInaev5etGTXXS0l5i_nHz9yqSyB2WcKdWlKM

Зв’язок
close slider

Ви можете залишити нам повідомлення, заповнивши наступну форму:


Спеціаліст відділення гематології


З радістью відповість на ваші запитання