Цей день запроваджено 1989 р. Всесвітньою організацією охорони здоров’я та Всесвітньою федерацією гемофілії з метою привернути увагу світової громадськості до проблем, з якими стикаються хворі на гемофілію, та підвищити обізнаність про це спадкове захворювання.

Всеукраїнське Товариство Гемофілії кожен рік намагалось проводити акції та конференції до цього дня. Але в цьому році, ми як і всі українці намагаємось бути корисним для нашої держави та нашої перемоги. З перших днів війни ВТГ створило комітет в західних регіонах для надання допомоги переселенцям хворим на гемофілію, де можливо отримати як соціальну так і медичну допомогу, препарати зсідання крові фактор 8 та 9. Ми намагаємось тримати зв’язок з нашими відокремленими підрозділами з усіх регіонів України, допомагати та підтримувати всіх хворих на гемофілію. Велика подяка нашим лікарям гематологам за їхню працю в цей нелегкий час!

Всеукраїнським Товариством Гемофілії була надана гуманітарна допомога медичним препаратом фактор 7, для зупинки кровотеч у дві області, лікарням які приймають поранених бійців.

Ми щиро вдячні нашим захисникам, які ціною свого життя захищають нашу батьківщину! Ми віримо в нашу перемогу і хочемо, щоб наші діти завжди посміхалися і були щасливі!

Член правління ВТГ, Голова осередку ВТГ Київської області
Олена Сафронова


17 квітня вся світова спільнота відзначає міжнародний день гемофілії. Для України ця дата буде дуже незвичайною у період війни проти російських окупантів. Всеукраїнське Товариство Гемофілії незважаючи на тяжке становище, пов’язане з війною, продовжує проводити діяльність з захисту прав та інтересів пацієнтів з порушенням згортання крові.

У західному регіоні спільно з обласними гематологами створено штаб допомоги тимчасово переміщеним з постійного місця проживання, надається допомога громадянам, які вимушені залишити Україну. Штаб активно працює на територіях Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської та Волинської областей і вирішує питання отримання та розповсюдженням інформації стосовно медичної та соціальної допомоги та надання медичної допомоги тимчасово переміщеним та біженцям. Основний партнер в такій роботі Всесвітня Федерація Гемофілії, яка передає гуманітарну допомогу в Україну у вигляді препаратів та інших медичних товарів для пацієнтів із порушенням згортання крові.

Всеукраїнське Товариство Гемофілії, через двадцять два обласних представництва, добре тримає руку на пульсі з питання необхідної гемостатичної допомоги в областях. Найбільшу увагу сконцентровано в східних регіонах України. Така ситуація пов’язана з концентрацією біженців з гемофілією в східних регіонах.

ВТГ активно підтримує зв’язок з країнами Європи де українці з гемофілією знаходять притулок від війни. Найбільше біженців з гемофілією в Польщі, Литві та Німеччині. В Литві з початку війни було створено табір для біженців з порушенням згортання крові, який на сьогодні активно працює та приймає нових прибулих з гемофілією.Член правління ВТГ, Голова Одеського обласного осередку ВТГ

Член правління ВТГ, Голова Одеського обласного осередку ВТГ
Андрій Коришев


Зв’язок
close slider

Ви можете залишити нам повідомлення, заповнивши наступну форму:


Спеціаліст відділення гематології


З радістью відповість на ваші запитання