Цей день запроваджено 1989 р. Всесвітньою організацією охорони здоров’я та Всесвітньою федерацією гемофілії з метою привернути увагу світової громадськості до проблем, з якими стикаються хворі на гемофілію, та підвищити обізнаність про це спадкове захворювання.

Всеукраїнське Товариство Гемофілії кожен рік намагалось проводити акції та конференції до цього дня. Але в цьому році, ми як і всі українці намагаємось бути корисним для нашої держави та нашої перемоги. З перших днів війни ВТГ створило комітет в західних регіонах для надання допомоги переселенцям хворим на гемофілію, де можливо отримати як соціальну так і медичну допомогу, препарати зсідання крові фактор 8 та 9. Ми намагаємось тримати зв’язок з нашими відокремленими підрозділами з усіх регіонів України, допомагати та підтримувати всіх хворих на гемофілію. Велика подяка нашим лікарям гематологам за їхню працю в цей нелегкий час!

Всеукраїнським Товариством Гемофілії була надана гуманітарна допомога медичним препаратом фактор 7, для зупинки кровотеч у дві області, лікарням які приймають поранених бійців.

Ми щиро вдячні нашим захисникам, які ціною свого життя захищають нашу батьківщину! Ми віримо в нашу перемогу і хочемо, щоб наші діти завжди посміхалися і були щасливі!

Член правління ВТГ, Голова осередку ВТГ Київської області
Олена Сафронова


17 квітня вся світова спільнота відзначає міжнародний день гемофілії. Для України ця дата буде дуже незвичайною у період війни проти російських окупантів. Всеукраїнське Товариство Гемофілії незважаючи на тяжке становище, пов’язане з війною, продовжує проводити діяльність з захисту прав та інтересів пацієнтів з порушенням згортання крові.

У західному регіоні спільно з обласними гематологами створено штаб допомоги тимчасово переміщеним з постійного місця проживання, надається допомога громадянам, які вимушені залишити Україну. Штаб активно працює на територіях Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської та Волинської областей і вирішує питання отримання та розповсюдженням інформації стосовно медичної та соціальної допомоги та надання медичної допомоги тимчасово переміщеним та біженцям. Основний партнер в такій роботі Всесвітня Федерація Гемофілії, яка передає гуманітарну допомогу в Україну у вигляді препаратів та інших медичних товарів для пацієнтів із порушенням згортання крові.

Всеукраїнське Товариство Гемофілії, через двадцять два обласних представництва, добре тримає руку на пульсі з питання необхідної гемостатичної допомоги в областях. Найбільшу увагу сконцентровано в східних регіонах України. Така ситуація пов’язана з концентрацією біженців з гемофілією в східних регіонах.

ВТГ активно підтримує зв’язок з країнами Європи де українці з гемофілією знаходять притулок від війни. Найбільше біженців з гемофілією в Польщі, Литві та Німеччині. В Литві з початку війни було створено табір для біженців з порушенням згортання крові, який на сьогодні активно працює та приймає нових прибулих з гемофілією.Член правління ВТГ, Голова Одеського обласного осередку ВТГ

Член правління ВТГ, Голова Одеського обласного осередку ВТГ
Андрій Коришев


You missed

Зв’язок
close slider

Ви можете залишити нам повідомлення, заповнивши наступну форму:


Спеціаліст відділення гематології


З радістью відповість на ваші запитання