Новий пристрій контролюватиме стан згортання крові, допомагаючи пацієнтам зупиняти або запобігати кровотечі

Компанія Enzyre зібрала 12 мільйонів євро (понад 12 мільйонів доларів) для прискорення розробки EnzyPad , пристрою, який одного дня дозволить людям із гемофілією А контролювати стан згортання крові в режимі реального часу з будь-якого місця, включно з домом.

«Ми раді завершити цей успішний раунд фінансування, який підтверджує нашу технологію та стане основою нашого постійного розвитку, оскільки ми переходимо Enzyre до наступної фази зростання», — сказав Гвідо Мертенс, генеральний директор Enzyre, у прес-релізі .

Раунд фінансування очолював Oost NL за участю інших нових та існуючих інвесторів.

«Ми раді працювати з Enzyre над розробкою справді інноваційної технології, яка потенційно може змінити ситуацію в лікуванні гемофілії А та інших розладів згортання крові», — сказав Пітер Ремрев, старший інвестиційний менеджер Oost NL та провідний інвестор синдикату.

Гемофілія виникає, коли організм не виробляє достатньо певних факторів згортання крові, які сприяють згортанню крові. Це означає, що люди з гемофілією кровотечі частіше і довше, ніж зазвичай. Тип гемофілії залежить від конкретного фактора згортання крові, який відсутній. При гемофілії А цей фактор згортання є білком, який називається фактором VIII.

Регулярна перевірка здатності крові до згортання дозволить пацієнтам та їхнім лікарям швидко вжити заходів для запобігання або зупинки кровотечі.

Подібно до того, як глюкометри (цукру в крові) дозволяють людям із цукровим діабетом контролювати рівень цукру в крові, EnzyPad від Enzyre має на меті допомогти людям із гемофілією самостійно перевірити стан згортання крові за невеликою краплею крові вдома, потенційно залишаючись на зв’язку зі своєю командою догляду. шляхом телемедицини.

Трохи історії пристрою

Перший продукт компанії, Hemophilia EnzyCard, є тестовою карткою, яка може вимірювати рівні до 12 біомаркерів згортання крові. Він оснащений усіма реагентами, необхідними для проведення до 16 реакцій на одному зразку крові.

EnzyCard призначений для використання в поєднанні з TAP, пристроєм для забору крові, і процесором, який може зчитувати результати тесту та надсилати їх групі догляду за пацієнтом через мобільну програму під назвою Enzy та хмарну програму. За словами компанії, розмір EnzyPad приблизно з маленький планшет, що робить його портативним.

Очікується, що це дозволить своєчасно адаптувати ліки, уникаючи непотрібних поїздок і візитів до лікарні.

«Результати пацієнтів і якість життя значно покращаться завдяки здатності лікарів контролювати стан згортання крові в режимі реального часу, і ми бачимо великий потенціал продукту для покращення персоналізованого догляду», — сказав Ремрев.

Зібрані кошти дозволять Enzyre розвивати свою технологію, підтримувати реєстрацію клінічних випробувань, створювати стійку виробничу лінію та інвестувати в розширення технології для реанімації.

EnzyPad є результатом співпраці , розпочатої наприкінці 2019 року між Enzyre і Takeda.

«Ми цінуємо постійну підтримку Takeda і вітаємо прихильність сильної когорти нових і існуючих інвесторів. Разом ми з нетерпінням чекаємо покращення якості життя пацієнтів із порушеннями згортання крові, просуваючись до нашої мети змінити їхні стандарти лікування», — сказав Мертенс.

Джерело: https://hemophilianewstoday.com/…/enzyre-raises-12m…/…

Зв’язок
close slider

Ви можете залишити нам повідомлення, заповнивши наступну форму:


Спеціаліст відділення гематології


З радістью відповість на ваші запитання