Одна з моїх поточних цілей у житті — стати багатим.

Я не можу заперечувати, що мені потрібно більше особистих фінансів , ніж у мене зараз, щоб підтримувати свою сім’ю та жити збалансованим і плідним життям. Як доглядальниця чоловіка з гемофілією та судомним розладом, яка також бореться з власними діагнозами СДУГ і біполярний розлад II типу , і як мама милої маленької дівчинки, фінанси значною мірою впливають на мою здатність підтримувати прийнятну якість життя.

Щотижня ми з чоловіком Джаредом витрачаємо значну частину нашого доходу на його протисудомні ліки. Мені пощастило, що я можу використовувати ті самі ліки, які приймає Джаред, щоб підтримувати власний настрій. Однак я не такий послідовний, як він, у купівлі власних ліків, особливо коли відчуваю, що маю більш нагальні потреби.

Довгий час я відчувала, що моє психічне здоров’я відіграє другу роль після фізичних хвороб мого чоловіка. Це тому, що я не вважаю свої психічні розлади небезпечними для життя, на відміну від його судом чи кровотеч . Однак тепер я розумію, що так бути не повинно. Моє психічне здоров’я також є важливим, особливо коли йдеться про мій довгостроковий особистий розвиток і, як наслідок, здоров’я моєї родини.

На жаль, я робив помилки, які змусили мене нехтувати своїм психічним здоров’ям. Це сталося в той час, коли ми заробляли пристойно. Хоча ми змогли бути в курсі медичних потреб мого чоловіка, я зрештою прийняла неправильні рішення, які негативно вплинули на наші фінанси.

Прийняття рішень у контексті психічного здоров’я та багатства

Лише після консультації з фахівцем із психічного здоров’я я зрозумів дві речі: по-перше, моя поведінка в той час була реакцією на стрес у моєму попередньому оточенні, враховуючи стан мого здоров’я. По-друге, я повинен мати більш конкретне розуміння того, що мені дійсно потрібно, щоб приймати кращі життєві рішення. Однією з тих речей, які мені потрібні, є багатство.

У міру того, як я стаю старшою і стаю більш досвідченою матір’ю та дружиною, я починаю визначати цю особливу потребу в більш тонких термінах — з точки зору того, що вона означає для мене. Для мене багатство створює здатність підтримувати хороше психічне здоров’я. Це дозволило б мені відвідувати свого психіатра стільки разів, скільки мені потрібно, коли з моїми доглядом і сімейними обов’язками все дуже важко.

Багатство дозволило б мені віддати мою доньку до пристойної школи, де вона мала б інтелектуальну підтримку та могла б культивувати добрі цінності. Для мене цінності мають значення, оскільки вони є основою вибору, який вона зробить, зокрема того, як вона ставитиметься до інших.

Багатство надасть мені можливість навчатися та постійно вдосконалюватися, щоб я міг не відставати від сучасних знань у своїй галузі. Це допоможе мені залишатися прибутковим у конкурентному бізнес-середовищі.

Але, зрештою, для мене багатство — це не лише фінансовий достаток, хоча це його частина. Це також про достаток у всіх аспектах і вимірах мого життя, що дозволить мені стати найкращою людиною та опікуном, ким я тільки можу бути.

Джерело: https://hemophilianewstoday.com/…/planning-familys…/…

Зв’язок
close slider

Ви можете залишити нам повідомлення, заповнивши наступну форму:


Спеціаліст відділення гематології


З радістью відповість на ваші запитання