Жити з болем виснажливо. Однак ті, хто живе з болем, мають багато способів впоратися зі своїм станом, шукаючи полегшення за допомогою ліків, фізіотерапії, масажу, мануальної терапії та навіть гіпнозу. Знання причини цього болю корисно для лікарів і пацієнтів, оскільки вони працюють над пошуком способів справлятися з навколишнім світом і маневрувати. Але коли джерело болю невідоме, важко знайти способи впоратися з болем і життям.

У вересні моя сім’я потрапила в ДТП . На щастя, у нас не було значних травм, але я вважаю, що від удару постраждав мій молодший син, Келеб, якому 16 років і він живе з важкою формою гемофілії А і приймає інгібітор. Коли автомобіль занесло нашу машину, Кейлеб підхопив себе правою рукою.

Поїздка до відділення невідкладної допомоги показала, що єдині травми були незначними і не приводили для тривоги. Проте протягом наступних кількох місяців у Келеба почався біль у руці . Цей біль не проявляється як артрит або навіть болючість; це нестерпно.

Після численних прийомів лікарів і обстежень доказів травми досі немає. Звичайно, я не хочу, щоб з моїм сином щось було не так , але не знати причини його болю засмучує.

Кейлеб почав літні репетиції зі своїм шкільним оркестром, і після третього дня зміни своїх тренувань він покликав повернутися додому раніше. Його біль був за межами діаграм. Теплий душ і купання в гарячій ванні допомогли полегшити його біль. Мені страшно за сина. Я роблю все можливе, щоб отримати відповіді, і час, необхідний для запису на МРТ і призначення, смішний.

Минуло десять місяців після нашої аварії, і ми не ближче до діагнозу, ніж у вересні. Незабаром Кейлеб починає новий етап фізіотерапії , зосереджуючись на своїй руці. Я молюся, щоб це допомогло йому знайти способи залишатися на репетиціях і заняттях без збоїв.

Як людина, яка також живе з хронічним болем, я іноді відчуваю, що сходжу з розуму. Чи справжній мій біль? Чи інші люди так відчувають, і чи потрібно мені ставати жорсткішим? Чи я забагато ставлюся до свого стану?

Так, біль справжній. Однак не всі живуть з таким рівнем болю, який терпимо ми з Келебом . І біль у кожного з нас дуже різний. Це особисте. Щодо занадто великої умови, я вважаю, що це необхідність. Якщо люди не говорять про свій біль, сумна правда полягає в тому, що ніхто не зможе допомогти. Біль невидимий і розчаровує.

Я бачу, як біль охоплює Келеба крізь сльози, які часто б’ють на його очах. Я не хочу нічого більше, ніж взяти на себе його біль, але це неможливо. Я продовжуватиму працювати, щоб допомогти йому знайти відповіді та способи полегшити йому життя.

Мені просто розривається серце, коли я бачу, як страждає мій син.

Джерело: https://hemophilianewstoday.com/…/pain-is-hard…/…

Зв’язок
close slider

Ви можете залишити нам повідомлення, заповнивши наступну форму:


Спеціаліст відділення гематології


З радістью відповість на ваші запитання