Коли мій старший син, Джуліан, виявив інтерес до театру з надією розпочати кар’єру в музичному театрі , я посміхнувся й відчув, що можу стати для нього чудовим ресурсом. Зрештою, у мене була досить успішна кар’єра в бізнесі, я брав участь у регіональних і літніх біржових виставках у свої 20 років. Я хотів поділитися з ним своїми помилками, щоб йому не довелося повторювати мій поганий вибір.

Я почав пропонувати Джуліану шлях подорожі та місце прослуховування, щоб отримати найкращу роботу. Він негайно почав боротися з моїми планами, як ми боролися одне з одним.

Спочатку я почувався ображеним і шокованим, що він не хотів чути моїх ідей. Як він міг мене не послухати? Я знав, що таке рухатися у світі музичного театру. Мій син мав у мені союзника, якого я ніколи не мав у його віці, то чому б йому не слідувати моїм вказівкам?

Ми сперечалися за кожен його крок, а я продовжував нагадувати йому, що мій досвід у цій галузі може допомогти йому здійснити його мрії. Чим більше я намагався поділитися своєю мудрістю, тим більше він відштовхувався. Нарешті, у відчаї, я повернувся до своєї дружини Казандри, підняв руки та сказав: «Ось і все! Я здаюся. Нехай і далі біжить не в ту сторону. Я більше нічого не можу для нього зробити». Я сказав їй, що Джуліан змушує мене почуватися непочутою та недооціненою.

У міру того, як я ставав злішим з кожною хвилиною, я дещо зрозумів. Джуліан є його власним творінням і хоче сидіти на місці водія своєї історії. Його відштовхування було його витонченим способом сказати мені: «Слухай, тату, я ціную все, що ти для мене робиш, але мені потрібно знайти свій шлях без твого керівництва».

Страх охопив мене, коли я зрозумів, що мушу відпустити його й дозволити йому відкрити для себе свій унікальний спосіб пересування світом. Частина мене задавалася питанням, ким би я був, якби не допомагав Джуліану керувати всіма аспектами його життя. Моя особа як його опікунка мала змінитися, щоб я могла налагодити нові стосунки зі своїм дорослим сином. Мені довелося залишити йому місце для власних помилок. Щоб він став дорослим, мені потрібно було перестати ставитися до нього як до дитини.

Я забезпечував Джуліана більшістю його потреб, коли він був дитиною. Я дізнався все, що міг, про гемофілію , влив йому і залишився з ним, коли його хвороба згортання крові підняла свою потворну голову. Коли він став дорослим, хворим на гемофілію, я повільно відпустив контроль і дозволив йому зайняти перше місце в лікуванні його хронічної хвороби.

Загальний перехід від підлітка до молоді виявився набагато важчим, і наші труднощі іноді залишали нас обох непочутими. Він хотів контролювати своє життя і відповідати за свій вибір, навіть коли я не погоджувалася. Я зрозумів, що йому потрібно керувати своїм кораблем, щоб знайти дорогу в каламутній воді. Його здатність знаходити рішення своїх проблем додала йому впевненості продовжувати свою подорож.

Відпустити може бути важко в ті трансформаційні роки, які прищеплюють зерно незалежності нашим дітям. Дар відпустити — це сприйняття моїх нових стосунків із моїм дорослим сином. Щоб підтримувати здорову роль у житті Джуліана, я маю поважати його вибір і дозволяти йому вирішувати свої проблеми. Я повинен стояти осторонь і дивитися, як він робить помилки, але я святкую його перемоги.

Я сподіваюся, що мій син живе своїм найкращим життям, наповненим абсолютною радістю. Щоб здійснити свої мрії, він повинен рухатися вперед самостійно, знаючи, що я за ним, готовий підтримати його, коли він потребує допомоги.

Джерело: https://hemophilianewstoday.com/…/letting-go-my…/…

Зв’язок
close slider

Ви можете залишити нам повідомлення, заповнивши наступну форму:


Спеціаліст відділення гематології


З радістью відповість на ваші запитання