Я вважаю себе високофункціональною дорослою людиною. Життя з депресією , тривогою та хронічним болем приносить чимало труднощів, але мені вдається продовжувати рухатися. Додайте розлад кровотечі мого сина Келеба , і життя може виявитися цікавим. Керуючи нашими хронічними захворюваннями, я вважаю, що рідко звертаюся за допомогою.

Коли Кейлеб проводив час у лікарні , часи, які, здавалося, ніколи не закінчиться, друзі та члени церковної сім’ї допомагали моїй родині. У той час я була дружиною пастора, і отримуючи допомогу, я відчувала себе невдахою. Я думала, що я сильна жінка, яка витримає будь-що, що їй кинуть. Турбота про сім’ю, будинок і роботу не мала бути проблемою. Але виявилося, що виконувати всі ці обов’язки часто складно.

Завдяки допомозі інших я більше дізнався про дар благодаті. Кожна їжа, яку готували та кидали біля мого порогу, кожна поїздка мого старшого сина, Джуліана , до школи та назад, кожен візит друзів у лікарні, який дозволив нам з чоловіком зробити перерву та піти перекусити — усе це були моменти благодаті.

Ці моменти дали людям можливість допомогти тим способом, який вони могли запропонувати. Дуже часто люди розгублені, коли хтось, кого вони люблять, завдає болю. Вони хочуть допомогти і роблять все, що можуть. Хто я такий, щоб відмовляти? Якщо я не дозволяю іншим приділяти свій час, їжу чи транспорт, я відвертаюся від їх дару.

Спочатку я хотів написати листи подяки або відповісти, але це було неможливо. Було надто багато пропозицій, багато з яких надано без назви, щоб я міг їх встигати. У цьому полягає дар благодаті: це дар, який не призначений для повернення.

Проте, коли хтось потребує, я перший простягаю руку допомоги, незважаючи на мій список справ, які потрібно зробити. Багато хто ніколи не дізнається, що мені потрібна допомога. Я краще запропоную додаткову руку, ніж отримаю розраду та підтримку від інших.

Це нормально, якщо люди можуть запропонувати свою допомогу. З мого досвіду підтримка завжди приходить у потрібний час. Замість того, щоб говорити людям, що зі мною все гаразд, я відкриваю двері для благодаті.

Дозволяти іншим допомагати не є ознакою слабкості. Навпаки, це ознака сили. Коли людина дозволяє іншим втрутитися та допомогти, це дає людям можливість підтримати своїх друзів. Людина, яка отримує допомогу, стає тільки сильнішою.

Джерело: https://hemophilianewstoday.com/…/accepting-help…/…

Зв’язок
close slider

Ви можете залишити нам повідомлення, заповнивши наступну форму:


Спеціаліст відділення гематології


З радістью відповість на ваші запитання