Мій 16-річний син Кейлеб на літніх канікулах. Він сказав мені, що літо занадто нудне, а навчальний рік занадто важкий. Він точно підліток. Наступного місяця він починає літню групу, і нудьга стане виснаженням.

Келеб уже стурбований сезоном оркестрів . Він грає на синтезаторі в ударній ямі на узбіччі поля. Я запитав його, чому він так хвилюється, тим більше, що фізично він не буде маршувати. Кейлеб зізнався, що боїться того, що може статися з болем у його руці , який є результатом життя з гемофілією .

Коли я сказав йому, що він може відмовитися від оркестру, мій син відповів: «Але, мамо, моя роль важлива. Вони залежать від мене». Так, справді, синку. Я знаю, що його серце повністю віддане програмі його гурту, але я хвилююся, що його страх завадить йому повністю відчути диво гурту.

У Кейлеба незабаром кілька прийомів до лікаря, і я сподіваюся, що він отримає деякі відповіді щодо свого постійного болю в руці. Але боюся, що їх не буде.

Як я можу допомогти своєму синові? Я змушував його продовжувати рухатися, незважаючи на його біль. Зі свого здоров’я я знаю , що проштовхуватися боляче, але необхідно. Але де межа? Як я знаю, коли припинити натискання?

Багато років тому Кейлеб катався на ковзанах зі своїм татом. Він повалився на лід і стримав падіння руками. Прийшовши додому, він постійно скаржився, що у нього болить зап’ястя. Кілька годин плачу та тайленол означали, що щось не так. Ми з чоловіком намагалися допомогти йому пережити травму. Незабаром ми дізналися, що його зап’ястя зламано.

Не знати, що у нього зламана кістка, — це один із найгірших моментів мого виховання. Я хотіла, щоб він пройшов і щоб усе було добре. Я знаю, що у багатьох батьків є подібні історії. Біль у горлі виявляється стрептококом. Лихоманка переходить у пневмонію. Список можна продовжувати.

Я ніколи не хотів, щоб моїх синів сприймали як тендітних або слабких через їхню гемофілію. На жаль, було дуже багато випадків, особливо коли мої хлопчики були маленькими, коли люди поводилися з ними в дитячих рукавичках. Все, що я хотів, це щоб моїх хлопчиків перевіряли на їх особу, а не на діагноз.

З моїх двох синів Келеб мав більше проблем із гемофілією та інгібітором. Можливо, я часом надто захищав. Я знаю, що це правда, особливо коли йому потрібен був інвалідний візок більше року. Я був настирливим, коли він став старшим. На щастя, нове лікування покращило якість його життя, і робити те, що робило його щасливішим, стало легше.

Я спостерігаю, як мій син росте турботливим і співчутливим хлопцем. У мене є лише кілька років, коли настирливість дозволена. Наразі я продовжуватиму наполягати не лише на тому, щоб Келеб продовжував рухатися, а й на тому, щоб лікарі допомогли нам отримати відповіді та полегшення.

Ось що роблять гемо мами.

Джерело: https://hemophilianewstoday.com/…/should-my-son…/…

Зв’язок
close slider

Ви можете залишити нам повідомлення, заповнивши наступну форму:


Спеціаліст відділення гематології


З радістью відповість на ваші запитання