Пандемія змінила світ. Від роботи в офісі до віддаленої роботи, залишаючись на зв’язку за допомогою технологій і купуючи товари першої необхідності в Інтернеті, світ зміг продовжувати рухатися. Я вдячний за зручності та адаптації, які зараз є нормою, але я бачу, що ще є сфера, де багато хто бореться.

Мій молодший син Келеб хворий на гемофілію і вчиться в старших класах. Віртуальне навчання було важким. Його соціальні взаємодії були різко обмежені для молодого чоловіка, який процвітав у спілкуванні з людьми. Тепер, коли школа знову в класі, його ставлення та жага до навчання покращилися. Діти стійкі до помилок і завжди знаходять спосіб змусити все працювати.

Але я вважаю, що батьки все ще борються.

Завдяки регулярним віртуальним подіям і зустрічам світ звик до нового способу роботи, який зменшив тиск на батьків щодо волонтерства. Не було волейбольних ігор чи концертів оркестрів, які можна відвідувати, або часу, щоб забезпечити закуски в класі. Ці можливості зникли.

Наприклад, гурток у школі Кейлеба намагається знайти достатньо батьків, щоб активізуватись і взяти участь. Здається, всі звикли спостерігати осторонь і не бути активними учасниками.

Нещодавно я бачив, як це явище розгортається на недавній зустрічі місцевого відділу з проблем згортання крові . Ми з чоловіком відвідали унікальну пропозицію – презентацію виробника в студії бальних танців. Ми були здивовані низькою відвідуваністю. Після обіду відбулися презентації, а потім учасники взяли участь у груповому танцювальному класі.

Було весело; однак наші серця були налякані. Здається, колись процвітаюча глава зійшла з карти щодо участі та ентузіазму. Це відчувається відключеним.

Я вважаю, що боротьба з пандемією значною мірою спричинила регрес нашої місцевої громади. Наше «хочу» зменшилося. Ми з чоловіком теж винні, оскільки через вимоги роботи та віддаленість від міста ми не дуже брали участь. Наша місцева спільнота має історію веселощів і хвилювань, і ця подія розпалила нашу пристрасть до участі в главці з новою метою.

Волонтерство означає час, відведений від нашої роботи та регулярних вимог і очікувань нашої родини. У світі, який звик до карантину та меншої відповідальності, непросто знайти шлях до головного. Йдеться про зобов’язання.

Місцевий осередок — це ресурс, система підтримки та сім’я, від якої я залежав роками. З тих пір, як мої сини боролися до часів, коли вони процвітали, відділення ніколи не відверталося від потреб моєї сім’ї.

Настав час активізуватися . Я більше не дозволю громаді бути поза полем зору та з пам’яті. Настав час вкладати свою енергію в організацію, яка допомогла мені пережити найтемніші часи.

Я закликаю всіх переглянути те, як вони працюють волонтерами. Нагадування про те, що важливо, є ключем до розкриття пристрасті. Отже, як ви будете активізуватися?

Джерело: https://hemophilianewstoday.com/…/its-time-stir-up…/…

Зв’язок
close slider

Ви можете залишити нам повідомлення, заповнивши наступну форму:


Спеціаліст відділення гематології


З радістью відповість на ваші запитання