Минулого тижня я піддався благанням своєї 79-річної матері поїхати з Флориди на Середній Захід на сімейну зустріч у Іллінойсі. У неї ослаблений імунітет, і я її доглядаю. Пандемія позбавила нас громадського транспорту, оскільки вона вразлива до COVID-19 та будь-якої іншої інфекції, спричиненої вірусом, бактеріями чи грибком.

У нас обох на початку червня була COVID-19 , і ніхто з нас повністю не одужав. Тепер моїй мамі потрібен додатковий кисень, щоб літати на літаку, а іноді й пішки. Я тижнями переймався цією поїздкою і благав її зачекати, поки її здоров’я покращиться. Ми сперечалися, але вона наполягла. Як наслідок, мені довелося якимось чином з’ясувати, як перевозити кисень і мої продукти факторів по всій країні, щоб не заразитися COVID-19 ще раз.

За кілька днів до нашої подорожі ми вирішили змінити аеропорт. Замість того, щоб використовувати більш завантажені аеропорти у Форт-Майєрсі, Флорида, і Чикаго, ми перейшли на менші аеропорти в Пунта-Горда, Флорида, і Рокфорд, Іллінойс, які, на нашу думку, були б безпечнішими.

Подорожі з хронічними захворюваннями завжди викликають клопіт і вимагають планування. Ліки від моєї гемофілії типу В і хвороби фон Віллебранда дорогі й потребують охолодження, тому потрібен охолоджувач. Я пакую ліки, голки, бинти, джгути та тампони зі спиртом у холодильник для ручної поклажі. Розділ на веб-сайті Центру з контролю та профілактики захворювань США під назвою « Безпечна подорож із порушенням згортання крові » є чудовим ресурсом для цього.

Оновлення мого листа про відрядження та лікування

Два роки тому я змінив центр лікування гемофілії (HTC). Мій подорожній лист, який я зберігаю при собі на випадок екстреної ситуації, — це документ, написаний моїм лікарем, у якому описано мої порушення згортання крові, ліки , які я приймаю, і мій план екстреного лікування. На щастя, мій HTC у Тампі чудовий, і я отримав нового листа за кілька годин.

Після всіх цих клопотів і підготовки мені часто навіть не потрібно вливати ліки. У багатьох подорожах я ризикував і подорожував без нього. Звичайно, було кілька поїздок, під час яких я переживав момент боязні, оскільки стався епізод кровотечі , а мої ліки були вдома. Я намагаюся запам’ятати ці жахливі моменти, коли пакую речі.

Програма PreCheck Управління транспортної безпеки (TSA) змінила моє небажання брати з собою ліки. TSA PreCheck — це найкращі 80 доларів, які я витратив у своєму житті. Завдяки PreCheck я легко проходжу безпеку, ніхто не запитує мої голки чи ліки. Для тих із нас, хто має розлади згортання крові, програма справді забезпечує кращий досвід подорожі.

На вихідних ми вирушили в аеропорт з масками, киснем і моїм кулером в руках. Ми просили інвалідний візок для моєї мами. Я тижнями наголошував на тому, що подорожую з киснем, але це не могло бути більш гладким процесом. Ми отримали персональний кисневий концентратор, схвалений Федеральною авіаційною адміністрацією, і лист від лікаря моєї мами, а також подбали про те, щоб пристрій було заряджено з додатковими батареями. Серед обох наших потреб було багато чого відстежувати.

Жахливе середнє сидіння

Я ризикнув і забронював місце біля проходу та біля вікна, сподіваючись, що в літаку буде порожньо, а середнє сидіння незайняте. Звичайно, рейс був аншлаг, і мені довелося сісти на середнє сидіння. Кожен хоче втекти від спекотної та вологої Флориди влітку.

Завдяки божественному втручанню богів COVID-19 один із п’яти пасажирів літака, які носили маску, був нашим напарником. Вона була ще більш фанатичною з дезінфікуючим засобом для рук і спиртовими серветками, ніж я.

Поки я це пишу, ми все ще в нашій подорожі. Я відвідав свого племінника в своїй альма-матер, Університеті Вісконсіна, Медісон. Мій двоюрідний брат влаштував вечірку з нагоди Четвертого липня для друзів і родини. Моя мама розслабилася і чудово провела час, граючи в доміно та карти зі своїми сестрами. У мене з дядьком були неймовірно змагальні ігри в ерудит.

Я помилявся. Іноді мама дійсно знає краще.

https://hemophilianewstoday.com/…/travel-with…/…

Зв’язок
close slider

Ви можете залишити нам повідомлення, заповнивши наступну форму:


Спеціаліст відділення гематології


З радістью відповість на ваші запитання