Минулого тижня няня моєї дочки поїхала у двотижневу відпустку до рідного міста. З тих пір ми з чоловіком Джаредом обходилися без зайвої пари рук, щоб допомагати по дому та догляду за дітьми. Поки що це була виснажлива, хоч і цікава подорож.

Відколи ми стали сім’єю, нам завжди хтось допомагав. Це практика, яка перейшла з днів Джареда в його дитинстві. Оскільки обоє його батьків працювали повний робочий день, він ріс під опікою нянь і домогосподарок, які допомагали йому з його гемофілією .

Коли ми двоє жили там як молода пара, щойно закінчила коледж, ми продовжували насолоджуватися перевагами того, що хтось допомагав у більшості домашніх завдань. У нас було так мало справ, крім прибирання власної кімнати та час від часу миття посуду. Як ми були розпещені!

Але справжня перевага наявності помічника виявилася під час епізодів кровотечі Джареда , особливо коли він став нерухомим. Завдяки нашим терплячим і працьовитим помічникам ми змогли проводити час, працюючи та будуючи бізнес, не турбуючись про приготування їжі чи підтримання чистоти в домі. Було приємно знати, що ми можемо делегувати завдання , щоб звільнити час для себе та нашої роботи.

Коли в наше життя з’явилася донька , ми з Джаредом вирішили, що станемо батьками на повний робочий день. Однією з причин, чому нам вдалося цього досягти, було те, що ми отримали велику допомогу на початку. Я міг би повністю зосередитися на грудному вигодовуванні нашої дитини та навчанні базовим навичкам догляду за немовлям, таким як сповивання, купання, носіння дитини та зміна підгузків. Тим часом Джаред стояв біля мене, допомагаючи. Ми змогли приділити всю увагу нашій дитині, тому що нам більше ні про що не потрібно було думати.

Приблизно через чотири місяці після народження дитини я почав відчувати симптоми депресії. Мені не хотілося повертатися до роботи, оскільки я завжди був аферистом. Відновити нашу звичну ділову рутину, яка передбачала зустрічі з постачальниками, виявилося легко, тому що я зміг залишити доньку людині, якій ми довіряли.

І коли ми нарешті переїхали з дому, де жив Джаред, наша довірена няня переїхала з нами. Ми по черзі займалися домашніми справами, а вона стежила за нашою дочкою, поки ми працювали.

Зважаючи на все це, ми очікували, що два тижні без няні стануть серйозною зміною. Ми готувалися до цього дня морально і фізично. Джаред переконався, що його ліки перевірені. Я записав розклад домашніх справ, щоб допомогти мені запам’ятати, оскільки у мене діагноз СДУГ . Також ми планували, як будемо розподіляти догляд за дітьми в робочі дні.

Тепер, після тижня, коли ми самостійно доглядали за нашою донечкою, я здивований тим, наскільки приємним був цей досвід. Джаред каже мені, що він любить прокидатися рано, щоб дати ванну нашій собаці та приготувати їжу для нашої родини. Він також дуже любить бути головною особою для більшості дрібних домашніх ремонтів. Він каже, що був би не проти робити це постійно. Будучи розпещеним у дитинстві через свою хронічну хворобу, він ніколи не міг уявити, що коли-небудь зможе виконувати найпростішу роботу. Виконуючи їх зараз і знаючи, що він може робити це добре, він відчуває задоволення.

Наша система навряд чи є ідеальною, і ми все ще шукаємо способи, як зробити роботу ефективнішою. Але ми вчимося. І це надихає знати, що, незважаючи на хронічну хворобу, ми можемо справлятися з повсякденним життям самі.

Джерело: https://hemophilianewstoday.com/…/managing…/…

Зв’язок
close slider

Ви можете залишити нам повідомлення, заповнивши наступну форму:


Спеціаліст відділення гематології


З радістью відповість на ваші запитання