Раніше цього тижня я зупинив машину і випустив свого молодшого сина Келеба на перший день навчання в середній школі. Я подивився на нього і сказав, що люблю його і що цей рік може стати початком чогось надзвичайного. Його сміх дав мені зрозуміти, що він трохи нервував, але вийшов з машини, щоб прийняти виклики нового навчального року.

Коли він відійшов, я відчув, як мене охопив приплив надії, адже ми готувалися до цієї миті все літо. На жаль, через численні кровотечі з суглобів мій син відчуває жахливі напади болю в правій щиколотці та коліні. Щоб побороти незручний біль, Кейлеб регулярно відвідує сеанси фізіотерапії , щоб допомогти зміцнити м’язи навколо його суглобів, особливо в тих областях, де він відчуває найбільше ускладнень.

Здається, завдяки літній роботі мій син знайшов необхідні інструменти для подолання труднощів. Оскільки він так добре відреагував на фізіотерапію, ми з дружиною будемо радити йому продовжувати її. Нарешті, оснащений інструментами, які допоможуть йому впоратися з наслідками кровотеч із суглобів , Кейлеб може сподіватися на чудовий рік, вільний від будь-яких залишків епізодів, через які він провів у лікарні місяцями.

Забезпечення успіху

Сидячи в машині, ми говорили про стратегії успіху, які ми розробили влітку, щоб забезпечити чудовий навчальний рік. Він має повний розклад і з нетерпінням чекає своїх занять.

Один захоплюючий курс, на який він записався, — біометричні науки. Причина, чому він вважає цю тему привабливою, полягає в гемофілії . Він навіть сказав мені: «Тату, ніхто інший не має досвіду боротьби з хронічною хворобою, як я». Я похвалив його за те, що він досить сміливий, щоб прийняти клас із такою вагою.

Розмірковуючи про наші навмисні літні приготування до нового навчального року, одне слово, яке я постійно чую в голові, — «екіпірований». Я запитав себе: «Як я можу найкращим чином підготувати свого сина до того, щоб він якнайкраще працював або, що ще важливіше, жив якнайкраще?» Хоча він повинен виконувати роботу, я можу оснастити його всім можливим, щоб забезпечити його успіх.

Моя роль наставника та вболівальника повинна знайти шлях до його душі. Він повинен отримати уроки, якими ми з дружиною ділилися з ним протягом багатьох років, щоб стати чоловіком, яким він здатний бути. Він отримав фантастичні настанови від вчителів, батьків, лікарів, медсестер і багатьох друзів, якими він насолоджувався в молоді роки. Він стоїть на наших плечах, щоб прокласти шлях у багатообіцяюче майбутнє.

Коли мій син вийшов із машини в школу, я відчув почуття гордості, спостерігаючи, як могутній воїн повертається до бою. Однак цього разу багато чого виявилося інакше, ніж у минулі роки. Він веде себе впевнено, готовий залишити свій слід у світі. Я швидко помолився: «Боже, я сподіваюся, що зробив достатньо, щоб дати йому шанс на бій у світі». Наразі він повинен навчитися йти по життю самостійно. Можливо, він почув від нас достатньо, щоб прокласти шлях до щастя.

Удачі тобі, мій могутній воїне Келебе! Нехай ваша сила духу і серця веде вас у фантастичний світ щастя. Подорож до цілісності починається з ваших перших кроків з автомобіля та в життя. Цей батько нагадує вам бути вдячними та радісними, коли ви йдете своїм шляхом.

Джерело: https://hemophilianewstoday.com/…/my-son-hemophilia…/…

Зв’язок
close slider

Ви можете залишити нам повідомлення, заповнивши наступну форму:


Спеціаліст відділення гематології


З радістью відповість на ваші запитання