В рамках нещодавніх переговорів (листопад 2018), Всеукраїнського Товариства Гемофілії та Biopharma, прийнято рішення про співпрацю.

Напрацьовано перші кроки співпраці:

1. Розробити систему контролю відповідності якості та безпеки препартів факторів згортання крові Biopharma до міжнародних вимог. Для об’єктивної оцінки якості та безпеки, таких препаратів, запросити партнерів Всеукраїнського Товариства Гемофілії – Всесвітню Федерацію Гемофілії (Канада) та Європейський Консорціум Гемофілії (Бельгія).

2. Надати можливу допомогу пацієнтам з гемофілією, які потребують заміни суглобів. Для цього, компанія Biopharma прийняла рішення розглянути можливість компенсацій за проведення операцій, включаючи вартість ендопротезу.

Дана ініціатива підтримується Всеукраїнським Товариством Гемофілії та розцінюється як важливий крок з боку вітчизняного виробника в напрямку поліпшення якості життя пацієнтів з гемофілією в Україні.

Для подачі заявок з ендопротезування суглобів прохання звертатися до Наталії Пряннікової, керівника благодійного фонду “Рімон”, тел 0504489338, тел./Fax: +380445375277, nataliya.pryanykova@rimon.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зв’язок
close slider

Ви можете залишити нам повідомлення, заповнивши наступну форму:


Спеціаліст відділення гематології


З радістью відповість на ваші запитання