Багато разів, коли мої сини були молодшими, я відчував, що мене пригнічували постійні вимоги їхнього розладу кровотечі, і я відчував, що мені більше нічого дати. Стрілка на моєму манометрі була порожня. У мене було відчуття, ніби я використав кожну унцію енергії і не міг зробити ще один крок. До моєї душі закралося виснаження, і я відчув, що втратив їжу, необхідну як для фізичних, так і для емоційних сил. Я хотів підняти білий прапор і крикнути: «Здаюся!»

Коли я зіткнувся зі своїм почуттям неадекватності , сумнів змінився абсолютною поразкою. Я пам’ятаю негативні думки, які наповнювали мою голову. Вираз, який найгучніше пролунав у моїх вухах, сказав мені, що я не маю того, що потрібно, щоб бути хорошим батьком. Мої міркування виглядали приблизно так: «Хороші батьки забувають про потреби піклуватися про своїх дітей. Я невдаха, тому що не можу відкинути те, що я відчуваю щодо вирішення медичних проблем своїх синів. Почуття перевантаженості не є привідом завмирати, коли я потребую моїх дітей. Справжній чоловік підхоплює себе за чоботи і вирішує проблему без жодних виправдань».

Мої думки продовжували крутитися темним шляхом, і я відчував безпорадність намагатися покращити ситуацію.

У моїй розбитості тихий, тихий голос глибоко всередині, здається, піднімається, бере на себе відповідальність і говорить правду негативним думкам у моєму мозку. Я пам’ятаю твердження , що я маю те, що потрібно, коли мені це найбільше потрібно. Я нагадую собі, що я доглядач своїх хлопців, і мені достатньо. Я відчуваю втіху, згадуючи, що кожна емоція є вираженням ситуації. Перевантаження є природною реакцією на вирішення медичних проблем, що загрожують життю.

У мої найтемніші моменти я повинен заблокувати негативні атаки на свій дух і прийняти реальність, що мого найкращого більш ніж достатньо. Моя душа може зазнати багато ран, але це не означає, що я не можу одужати. Я відчуваю себе благословенним стійким духом, який долає всі перешкоди, з якими я стикаюся, і налаштовує мене на позитивний шлях вперед.

Часом подорож може бути важким, але моя внутрішня сила спонукає мене зробити наступну правильну річ. Серед краси глибокого пошуку душі я виявляю, що маю більше, що можу дати своїм синам.

Я розумію, що як вихователь маю унікальний привілей йти зі своїми двома дивовижними синами в одіссею, яка пропонує багато поворотів. По дорозі ми відкриваємо надії та мрії один одного, продовжуючи рости разом. Так, я відчуваю моменти, коли відчуваю, що у мене нічого не залишилося, але я відчуваю багато комфорту та радості. Нарешті я піднімаюся і пам’ятаю, що двоє моїх чудових молодих людей дають мені всю необхідну силу, щоб зіткнутися з життям.

Гемофілія може підняти свою потворну голову, і ми іноді відчуваємо себе пригніченими та розбитими. Однак у важкі часи, з якими ми стикаємося як доглядальники, одна реальність має бути правдою. Наша любов до тих, хто нам дорогий, дає нам паливо, необхідне для подолання будь-яких перешкод. Співчуття дає нам змогу боротися з будь-якою битвою, з якою ми стикаємося. Ми дивовижні!

Джерело: https://hemophilianewstoday.com/…/we-can-overcome…/…

Зв’язок
close slider

Ви можете залишити нам повідомлення, заповнивши наступну форму:


Спеціаліст відділення гематології


З радістью відповість на ваші запитання