Чи може дитина хвора на гемофілію навчатися в загальноосвітній школі?

Чинним законодавством України не передбачено обмежень щодо навчання дитини хворої на гемофілію в загальноосвітніх школах.

На дітей-інвалідів хворих на гемофілію поширюються норми ст. 21 Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні» відповідно до якої навчання інвалідів здійснюється в загальних або спеціальних навчальних закладах.

Рекомендації щодо навчання можуть надаватися органами МСЕК при встановлені інвалідності. Переведення дитини з одного освітнього закладу до іншого або на надомне навчання відбувається тільки за згодою батьків.

Відповідь була корисна? Так (0) / Ні (0)