Ми маємо тимчасову київську прописку. Може ми пройти медичну комісію в Києві, а документи оформляти за місцем проживання?

Згідно із п. 1.2. Інструкції про встановлення груп інвалідності, затвердженої Наказом Міністерства охорони здоров’я від 07.04.2004 № 183 інвалідність у повнолітніх осіб визначається шляхом експертного обстеження медико-соціальними експертними комісіями (МСЕК), підпорядкованими Республіканському в АР Крим, обласним та міським в містах Києві та Севастополі центрам (бюро) медико-соціальної експертизи.

У відповідності до п. 21, 22 Положення про медико-соціальну експертизу і Положення про індивідуальну програму реабілітації та адаптації інваліда, затвердженого Постановою КМУ від 22.02.1992 р. №83 огляд громадян у медико-соціальних експертних комісіях проводиться за місцем проживання або лікування за направленням відповідного лікувально-профілактичного закладу при пред’явленні паспорта чи іншого документа, що засвідчує особу.

Відповідь була корисна? Так (0) / Ні (0)